Інженерно-програмний центр "Медіа Меджик", б-р Лесі Українки 8, офіс 1, м. Київ, 01133, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Інженерно-програмний центр "Медіа Меджик"

Адреса:б-р Лесі Українки 8, офіс 1, м. Київ, 01133, Україна
Телефон:+38(044) 234-75-60, 290-89-64, 411-30-32
Факс:+38(044) 2347560; 2908114
Вебсайт:http://www.magic.kiev.ua


Директор - Радченко Юрій Андрійович

Сфера діяльності:
- дизайн і програмування WEB-сайтів та серверів;
- розробка Інтернет-додатку;
- реклама та інформаційна підтримка;
- розробка систем керування базами даних;
- розробка мультимедійних систем;
- програмування нестандартних периферійних пристроїв;
- мультимедійні каталоги товарів;
- навчальні системи;
- інтерактивні журнали та книги;
- комплексне використання відео, звуку, графіки, текстових матеріалів.

“MetaChess-3D” — тримірні шахи третього тисячоліття

“Media Magic” представляє комп’ютерну гру власної розробки “MetaChess-3D”. Це — перша версія ДІЙСНО тримірних шахів. Ця гра, так само як і сам принцип гри, захищені авторським правом “Media Magic.

Ідея створення тримірних шахів виникла більш як три роки тому. Однак її конкретна реалізація стала можливою лише тоді, коли потужні технології обробки відео прийшли до масового ринку ПК. Тому ми позиціонуємо цю гру як проект XXI сторіччя, розрахований на потужні процесори та нові відеоакселератори з повною апаратною підтримкою технології OpenGL.
Коли ми говоримо про тримірні шахи від “Media Magic”, ми не маємо на увазі “тримірні фігури на плоскій шаховій дошці” як багато хто з виробників шахових програм. Ні, ми маємо на увазі шахову гру в дійсно тримірному просторі.

Програма “MetaChess-3D” переводить звичайні шахи з двомірної дошки 8х8 клітин до нового просторового поля гри, до кубу 8х8х8 (в нашій термінології — “ChessCube”), що відображається на екрані комп’ютера як тримірна модель і (опціонально) в трьох проекціях. Використання передової технології OpenGL дозволяє користувачу легко змінювати такі параметри зображення, як прозорість, кольори, режими відображення; роздивлятись “ChessCube” з різних точок зору, зокрема з “точок зору” окремих шахових фігур.

В основному варіанті гри, що зберігає динамізм класичного варіанту шахів, використовується один ряд важких фігур і три ряди пішаків для кожного з гравців, а позиції супротивників розташовані в протилежних гранях куба. Фігури діють одночасно у вертикальній та горизонтальній площині. В такій конфігурації тримірні шахи зберігають звичні правила ходів ти рейтинг шахістів, що беруть участь у грі. Однак варіативність збільшується приблизно на два порядки, і в такий спосіб вдається позбутись “затеоретизованості” та “передбаченості” класичних шахів. Ускладнені версії гри передбачають можливість участі до 4 гравців та можливість збільшення кількості фігур.

Ми отримали схвальні відгуки від технічних фахівців, шахістів та відповідні публікації в національній пресі, зокрема за результатами виставок нової комп’ютерної гри в Україні.
Маємо надію, що світ гратиме в MetaChess-3D в новому тисячолітті: адже це дійсно новий погляд на старовинну гру, яка є однією зі складових людської цивілізації.

Компанія “Media Magic” зацікавлена в пошуку партнерів для розвитку проекту “MetaChess-3D” з тією метою, щоб випустити гру на світовий ринок в 2000 році.

Телефонуйте та пишіть нам, щоб отримати більш детальну інформацію!
Код компании: 1408