Проект реструктуризації підприємств, вул. Хрещатик, 29, офіс 71, м. Київ, 01001, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Проект реструктуризації підприємств

Адреса:вул. Хрещатик, 29, офіс 71, м. Київ, 01001, Україна
Телефон:+38(044) 234-52-15
Факс:+38(044) 2351612
Вебсайт:http://www.restructuringukraine.kiev.ua


Голова проекту - Тім O'Ніл
Координатор проекту - Алла Черняк

Проект реструктуризації підприємств було розроблено Європейським Союзом з метою надання підтримки комерційно життєздатним приватним підприємствам України (або підприємствам, що приватизуються) для покращання їх діяльності шляхом підвищення конкурентоспроможності, впровадження сучасних механізмів управління і забезпечення експертної підтримки з боку іноземних та вітчизняних консультантів. Проект розпочав свою роботу в січні 2003 р. під керівництвом БеарінгПоінт – однієї з найбільших консалтингових компаній в світі. Роботу проекту буде зосереджено на покращанні результатів господарської діяльності підприємств-партнерів, зростанні їх вартості, прискорені економічного зростання і зміцненні приватного сектору в Україні.

У липні 2003 р. Проект реструктуризації підприємств (ПРП) підписав контракти з 6 консорціумами українських консалтингових компаній щодо проведення поглибленого діагностичного аналізу на 22 приватних підприємствах України. Консалтингові компанії та їх партнери залучили понад 100 консультантів для виконання цієї роботи під егідою БіарінгПоінт, однієї з найбільших консалтингових компаній в світі. Для підприємств ця робота проводилася безкоштовно.

Після успішного завершення діагностики, ПРП, консалтингові компанії і усі 22 підприємства досягли домовленості про впровадження підпроектів, визначених впродовж етапу діагностики. Впровадження підпроектів призведе до реального покращання господарської діяльності підприємств-партнерів, що його можна оцінити за об’єктивними показниками, такими як підвищення продуктивності, покращання руху грошових коштів тощо.

Під час впровадження підпроектів 80% вартості послуг українських консультантів сплачуватиметься за рахунок коштів, наданих Європейським Союзом. Решта 20% сплачуватиметься підприємствами. Подальша участь усіх 22 підприємств на частково платній основі є вагомим показником успішності Проекту на цей час, а також свідченням бажання і готовності керівників підприємства стимулювати реальні зміни.

Проект також проводить безкоштовні тренінги для консультантів, керівників підприємств, державних службовців, викладачів навчальних закладів та студентів. Тематика тренінгів охоплює принципи і практику господарювання, що мають першочергове значення для успішної життєдіяльності і розвитку підприємств в умовах ринкової економіки. Навчальні заходи проводяться в 7 містах з різних регіонів України. Тренінги з перших 3 тем – стратегії, маркетингу і управлінського обліку – було проведено в минулому році загальним обсягом близько 2200 людино-навчальних днів (що майже вдвічі перевищує початкові цілі, визначені Проектом). Ці тренінги отримали високу оцінку з боку цільової аудиторії. Протягом наступного етапу навчальної діяльності, партнери Проекту з числа українських консалтингових компаній представлять 6 тренінгів, кожен з яких базуватиметься на конкретному досвіді роботи консалтингової компанії з підприємством-клієнтом в рамках Проекту. Проект запрошує усіх осіб, зацікавлених взяти участь в тренінгах, подати заявку в режимі он-лайн на веб-сайті Проекту.

Проект реструктуризації підприємств є унікальним, оскільки він стимулює співпрацю між консалтинговими компаніями і підприємствами, відтак сприяючи розвиткові і підвищенню ефективності підприємств Україні.
Код компании: 14709