Підприємство з іноземними інвестиціями "Лукойл-Україна", дочірнє підприємство НК "Лукойл", вул. Комінтерна, 14, м. Київ, 01032, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Підприємство з іноземними інвестиціями "Лукойл-Україна", дочірнє підприємство НК "Лукойл"

Адреса:вул. Комінтерна, 14, м. Київ, 01032, Україна
Телефон:+38(044) 501-05-40, 539-09-50
Факс:
Вебсайт:http://www.lukoil.com.ua


Генеральний директор - Чорний Микола Тимофійович

Підприємство з іноземними інвестиціями "Лукойл-Україна" створено в жовтні 1999 року. Структурно в нього увійшли Одеський нафтопереробний завод, що випускає високоякісні бензини, а також мережа сучасних заправних станцій.
Стратегічною задачою "Лукойл-Україна" вважає стабільне забезпечення українського ринку якісними нафтопродуктами. Для цього компанія розвиває мережу своїх філіалів, збільшує кількість заправних станцій, інвестувавши у розвиток мережі автозаправних станцій в Україні біля 30 млн. доларів.

В перспективі "Лукойл-Україна" планує розвивати мережу газових заправних станцій і станцій для установки газового обладнання на автомобілі.

Роздрібна мережа ПІІ "Лукойл-Україна" включає 144 АЗС у Вінницькій, Житомирській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Одеській, Рівненській, Херсонській, Чернівецькій областях, у містах Луцьк, Миколаїв, Черкаси, в Автономній республіці Крим.

Номенклатура випускаємих Одесьским НПЗ нафтопродуктів:
- бензин А-98, А-95, А-92, А-80;
- дизельне пальне;
- вакуумний газойль;
- мазут;
- нефрас;
- реактивне паливо;
- газ зріджений;
- нафтобітум дорожній, будівельний, покрівельний;
- сірка
Код компании: 13992