Акціонерне товариство закритого типу "Промснаб", вул. Клочківська, 276, м. Харків, 61051, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Акціонерне товариство закритого типу "Промснаб"

Адреса:вул. Клочківська, 276, м. Харків, 61051, Україна
Телефон:+38(057) 773-20-68
Факс:
Вебсайт:http://promsnab.uaic.net


Генеральний директор - Бурлаков Валерій Іванович

Підприємство "ПРОМСНАБ" з 1994 р. успішно здійснює комплексне постачання промислових підприємств продукцією технічного призначення, у тому числі:
- підшипники;
- вимірювальна техніка;
- інструмент;
- засоби захисту;
- КВП і А;
- запірна арматура;
- хімічна продукція;
- фільтрувальні тканини;
- електроізоляційні матеріали й ін.

Ми практично відразу стали працювати в сфері зовнішньоекономічної діяльності, не тільки імпортуючи, але й експортуючи продукцію за межі України, на ведучі підприємства базових галузей промисловості, у тому числі на підприємства металургійного комплексу, підприємства газодобувної галузі, підприємства енергетики.

У 2000 р. підприємство "ПРОМСНАБ" реорганізоване в АТЗТ "ПРОМСНАБ".

Є офіційним представником ряду підприємства-виготовлювачів, у тому числі ВАТ "Теплоприбор", м. Рязань, Росія.

АТЗТ "ПРОМСНАБ" має досвід спільної роботи з Національним Технічним Університетом "Харківський Політехнічний Інститут" по виробництву і розробці технічної документації з наступним виготовленням і пуско-налагодженням установок по переробці сировини в харчовій і фармацевтичній промисловості.

На території Молдови успішно працює підприємство "ПРОМСНАБ-МД", що є повноважним представником АТЗТ "ПРОМСНАБ" у даному регіоні.

Просимо Вас звертатися до нас, навіть якщо Ви не знайдете в каталозі продукцію, яка Вас цікавить. Ваше замовлення якісно й у найкоротший термін буде виконаний нашими співробітниками. Ви можете замовити необхідну продукцію по телефону, передавши замовлення по факсу, електронній пошті або особисто відвідавши наш офіс. Наші фахівці оперативно оброблять Ваше замовлення і нададуть усю необхідну інформацію.

Діє гнучка система знижок, для постійних клієнтів - додаткові пільги.

Ми будемо ради Вам допомогти в справі забезпечення підприємств продукцією технічного призначення. Сподіваємося на взаємовигідне співробітництво.
Код компании: 13455