Супермаркет "Target", вул. Академіка Павлова, 120, м. Харків, 61054, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Супермаркет "Target"

Адреса: вул. Академіка Павлова, 120, м. Харків, 61054, Україна
Телефон:+38(057) 710-33-33, 710-40-40
Факс:
Вебсайт:
Мапа завантажується...


З 1 серпня 2001 року за адресою вул. Академіка Павлова, 120 працює сучасний супермаркет. Торговельна площа - складає 3400 кв.м. В магазині встановлена сучасна система кондиціювання повітря, біля нього обладнана охороняєма автостоянка на 250 машин.

Поруч з магазином знаходиться зручна транспортна розв'язка, завдяки чому супермаркет став улюбленим місцем для покупок у більшої частини харків'ян. Протягом місяця його відвідує біля 200 тисяч покупців. Для оптових покупців працює спеціальна каса, видаються податкові накладні.

Супермаркет "TARGET" працює без вихідних, а в останній час перейшов на цілодобовий режим роботи. В магазині працює 22 відділа самообслуговування, відкрилась аптека.
Сьогодні супермаркет "TARGET" пропонує покупцям широкий асортимент продуктів харчування та товарів повсякденного попиту.

В магазині представлені: ликеро-горілчана продукція, слабоалкогольні і безалкогольні напої, свеже м'ясо, птиця та риба, морепродукти, ковбасні вироби, молочна продукція, хлібобулочні вироби, кондитерська продукція, кращий в місті вибір цитрусових, широкий асортимент напівфабрикатів та багато іншого, всього понад 25 тисяч найменувань.

В супермаркеті "TARGET" постійно проводяться різні акції та дегустації.

Налагоджено виробництво м'ясної кулінарії і різноманітних закусочних салатів. Власна пекарня компанії "TARGET" випікає ароматну і смачну хлібобулочну продукцію, пропонує широкий вибір кондитерських виробів. Покупці можуть вибирати з більш ніж 80 найменувань закусок, що приготовлені з самих свіжих продуктів, і з більш ніж 40 сортів традиційних і оригінальних хлібобулочних виробів.
Ці відділи користуються великою популярністю у харків'ян і гостей міста, тут завжди багато покупців.
Код компании: 13359