Товариство з обмеженою відповідальністю "Вояджер", харківський філіал, вул. Плеханівська, 7, м. Харків, 61001, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Товариство з обмеженою відповідальністю "Вояджер", харківський філіал

Адреса: вул. Плеханівська, 7, м. Харків, 61001, Україна
Телефон:+38(057) 717-10-65, 717-16-07, 717-19-93
Факс: +38(057) 7171331
Вебсайт: http://www.voyager.en.net.ua
Мапа завантажується...


Директор - Лозік Олег Сергійович

Харківський філіал ТОВ "Вояджер" є безбалансовим структурним підрозділом ТОВ "Вояджер", який здійснює фінансово-господарську діяльність у відповідності з перспективними планами і програмами розвитку, що затверджені зборами засновників товариства.

За період існування (з березня 2001року), філіал істотно закріпив власні позиції на ринку не тільки Харкова та ближніх районів але і всього Східного регіону України.

Головними і пріоритетними напрямками діяльності фірми є оптова торгівля трубами і металопрокатом різного сортаменту на ринку України. За період, загальна тривалість якого трохи більше двох років діяльність ХФ ТОВ "Вояджер" характеризує значним динамізмом, з чітко вираженою тенденцією росту як по кількості обслуговування клієнтів так і обсягів реалізації труб і металопрокату. Щомісячно покупцями продукції філіалу є біля 200 юридичних і фізичних осіб, а середньомісячні обсяги продаж основної продукції доведені до 2000 тонн.

Керівництво філіалу здійснює директор. Суттєва структура фірмы включає відділ маркетингу, бухгалтерію, крупнооптовий склад, дрібнооптовий склад, транспортно-експедиційний сектор. Головним пріоритетом в процесі підбору персоналу фірми є професіоналізм, компетентність, комунікабельність, прагнення до самоосвіти і здібность до переорієнтації в ринкових відносинах, що швидко змінюються.

За останній час філіалом істотно розширено сортамент продукції, що постачається. Крім достатньо широкого сортаменту гаряче-та холоднокатаних і профільних труб різного діаметру істотно розширено перелік листового і сортового прокату, що дозволяє в комплексі задовольнити потреби окремих покупців.

Транспортно-експедиційний сектор філіалу дозволяє вирішити питання сучасного постачання продукції на склад і відповідно безперебійного постачання відвантаженої продукції покупцю. Практика тісних і позитивнх взаємовідносин з багаточисленними транспортними компаніями дозволяє, у випадку надмірної завантаженності власних транспортних засобів і бажання клієнта, оперативно вирішити питання про своєчасне постачання продукції замовнику в пункт призначення.

Завдяки географічному розташуванню складських приміщень ХФ ТОВ "Вояджер" (в межах міста, близько від різних транспортних шляхів сполучення), оснащеність транспортно-відвантажувальною та ваговою технікою, наявність стабільних запасів товару, що користується попитом на ринку, дозволяють істотно скоротити процес обслуговування клієнтів, підвищити його якісний рівень у відповідності з їх потребами, а також звести до мінімуму тривалість його очікування на складі.

Наявність наведених позитивних переваг до клієнтів ХФ ТОВ "Вояджер" відносно конкурентів дозволяє освоювати нові ринки збуту і істотно розширяти можливості на існуючих.

В квітні 2003 року ХФ ТОВ "Вояджер" організовано довідково-інформаційне видання ПП "Металика". Основною ідеєю існування проекту з самого початку його розвитку (півроку з моменту існування підприємства), є підготовка до видання серії довідкової літератури "Бібліотека постачальника". Основа вмісту довідника технічна інформація по металопрокату.

В перспективі розвитку проекту передбачається створення всеукраїнського щотижневика "Металевий вісник". Роботу даного видання планується здійснювати в інформаційному полі, що зв'язує металовиробляючі і металоспоживаючі регіони України. Регіон розповсюдження видання - Дніпропетровська, Донецька, Харківська, Запорізька, Київська та інші промислово розвинуті регіони України. Видання буде розповсюджуватися на безплатній основі і вміщувати прайсову інформацію металоторгуючих організацій.

Ідучи в ногу з сучасними досягненнями в області інформаційно-видавничих технологій передбачається створення комп'ютерного центру і спеціалізованого програмного забезпечення для збору і обробки необхідної інформації. Така структура дозволить вирішити задачу високої якості, наочності, оперативності і широкого розповсюдженян видання на інформаційному ринку.
Код компании: 12965