Закрите акціонерне товариство "Харківметал-1", просп. Гагаріна, 125, м. Харків, 61140, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Закрите акціонерне товариство "Харківметал-1"

Адреса: просп. Гагаріна, 125, м. Харків, 61140, Україна
Телефон:+38(057) 714-83-74, 757-55-55, (0572) 52-60-73, 52-90-81
Факс:
Вебсайт: http://www.metallobaza.com.ua
Мапа завантажується...


Голова правління - Адонін Іван Васильович

Харківське підприємство ЗАТ "Харківметал-1" бере свій початок з 1926р. За цей час компанія стала найбільшим постачальником металопрокату в області. Розташована на площі 5 гектарів у центрі міста, зі зручними залізничними й автомобільними під`їздами, вона здійснює оптову та роздрібну реалізацію металопрокату і сталевих труб.

Завдяки гнучкій моделі бізнесу, що надає партнерам широкий вибір форм економічної співпраці, підприємство має неабиякий авторитет у заводів-виробників металопродукції.Серед прямих постачальників - майже 10 найбільших металургійних і трубних заводів, таких як "Криворіжсталь", Донецькі металургійний і металопрокатний заводи, Маріупольский металургійний комбінат ім. Ілліча, корпорація "Інтерпайп" та інші.

Основні покупці ЗАТ "Харківметал - 1" - це великі заводи, будівельні організації та компанії, підприємства агротехнічного комплексу, приватні фермерські господарства, державні підприємства енергетичної та транспортної галузі, науково-виробничні підприємства, провідні інститути Харківської, Сумської та інших областей України. Завдяки наполегливій праці в регіоні вдалося створити провідну структуру, що здатна вирішувати комплексні завдання металопостачання, таку, що має необхідні матеріальні, фінансові та кадрові ресурси.

Підприємство постійно розширює асортимент продукції, для того щоб максимально задовольняти вимоги клієнтів. Наявність залізничних колій, мостових і козлових кранів різної вагопід`ємності, добре облаштованих складів та територій із дільницями нарізки, уможливлює швидку обробку великої кількості сировини.

Компанія має великі можливості у сберіганні металу. Одночасно на складах підприємства може зберігатися до 15 тисяч тонн продукції, також відвантажуватися до 7 вагонів прокату. ЗАТ "Харківметал-1" не тільки постачає, але й виробляє високоякісну продукцію. Для цього було придбано сучасне обладнання, відповідні потужності. Зараз клієнти мають можливість зробити заказ на вироби з металу буд`якої складності за своїм кресленням.

Підприємство відкрило торгівельний дім "Агротехнік", де реалізуються метизи й супутні товари, будівельний інвентар, фарби, двигуни й запчастини.

У номінації "Злагоджена робота колективу і авторитет керівника як запорука стабільності підприємства" колектив ЗАТ "Харківметал-1" в особі голови правління І. В. Адоніна нагороджений Золотою медаллю "Незалежність України" 1-го ступеня, а також у травні 2003р. підприємство стало лауреатом рейтингу "Кращі підприємства Украіни" у номінації чорні та кольорові метали та вироби з них.
Код компании: 1210