Приватне підприємство "Кременчукгумотехніка", вул. Магістральна, 2, с. Піщане, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39701, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Приватне підприємство "Кременчукгумотехніка"

Адреса: вул. Магістральна, 2, с. Піщане, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39701, Україна
Телефон:+38(05366) 5-21-39
Факс: +38(0536) 741155
Вебсайт: http://www.kremen-rti.com.ua
Мапа завантажується...


Приватне підприємство "Кременчукгумотехніка" - єдине в Україні спеціалізоване підприємство з виробництва гумометалевих манжет і мастиловідбивних ковпачків з повністю замкненем циклом виробництва, який починається з етапу проектування виробів і закінчується випробуванням продукції з видачею споживачу сертифіката відповідності УкрСЕПРО.

Підприємство спеціалізується на виробництві ковпачків масловідбивних і манжет гумових армованих з пружиною для ущільнення валів, які працюють в мінеральних, синтетичних, гіпоїдних маслах, воді, дизельному паливі при надмірному тиску до 0,05 МПа, швидкості - до 35 м/с і температурі - від мінус 50 до плюс 200°С, деталів захисних (чохли, захисні ковпачки), віброізоляторів (подушки), ущільнювальних кілець, ущільнення гідроциліндрів та інших формових гумотехнічних виробів.

Потужності підприємства дозволяють повністю забезпечити автомобілебудування України високоякісними гумометалевими манжетами і мастиловідбивними ковпачками.
Код компании: 12536