УКРПРОМБАНК, бул. Лесі Українки, 26, м. Київ, 01133, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


УКРПРОМБАНК

Адреса:бул. Лесі Українки, 26, м. Київ, 01133, Україна
Телефон:8-800-500-23-50
Факс:
Вебсайт:www.ukrprombank.uа

Укрпромбанк працює на фінансовому ринку з 1989 року, і на сьогодні входить у першу групу банків (найбільші банки) за рейтингом НБУ. Протягом 2003-2007 років Укрпромбанк розширив мережу філій та відділень, яка на даний момент складається з більш ніж 260 точок продажу.

Банк здійснює інвестиції в енергетичну, сільськогосподарську, нафтопереробну, транспортну, харчову, будівельну, машинобудівельну та інші галузі народного господарства.

Довіру до банку виявила держава. З 2003 р. Укрпромбанк – уповноважений банк Пенсійного фонду України з виплати пенсій, з 2005 – залучений до касового обслуговування з оплати готівкою чеків Держказначейства.

У 2005 р. Укрпромбанк також здобув перемогу в конкурсах, а саме: у конкурсі Міністерства фінансів України з відбору уповноважених банків для виплати зарплат та соціальної допомоги бюджетним організаціям, у конкурсі Державного Фонду сприяння розвитку молодіжного житлового будівництва серед банківських установ щодо часткової компенсації відсоткової ставки кредитів комерційних банків молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла, а також одержав статус агента Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з виплат гарантованих сум відшкодування вкладникам банків у випадку їх ліквідації.

Укрпромбанк став переможцем:
- рейтингу видавничого дому “Галицькі контракти” “ТОП-100” у 2004 році;
- рейтингу ділового щотижневика “ІнвестГазата” “ТОП-100. Кращі компанії України. Найдинамічніші компанії України” у 2004 році;
- рейтингу ділового щотижневика “ІнвестГазата” “ТОП-100. Кращі компанії фінансового сектора” у 2005-2007 році;
- рейтингу видавничого дому “Галицькі контракти” та “Української Рейтингової Агенції” “Гвардія брендів” у 2005-2007 році.

У 2005 р. Укрпромбанк став Лауреатом Національної Програми “Український Фінансовий Олімп” та одержав однойменну Премію в номінації “За реалізацію зразкової стратегії з розвитку сучасної банківської установи”.

Банк виконує поставлені стратегічні і тактичні завдання, значно збільшує і розширює обсяги активних і пасивних операцій. За рахунок збільшення капіталу і приросту депозитної бази Укрпромбанк нарощує обсяг кредитного портфеля. При цьому, необхідною умовою залишається підтримка на достатньому рівні ліквідності банку, якісна оцінка власних можливостей і можливостей партнерів при кредитуванні, хеджування ризиків, захист у повному обсязі довірених банку коштів клієнтів, підтримка їхнього бізнесу, формування необхідного обсягу резервів і підтвердження надійності банку як стабільного фінансового інституту.

Рейтинги B2/Not Prime/E+/A3.ua присвоєні рейтинговим агентством Moody's, прогноз стабільний.

Ліцензія НБУ №67 від 13.12.2001 р.

Свідоцтво учасника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб №30, дата реєстрації 02.09.1999р., реєстраційний № 033.

Ліцензія серії АВ № 020597 від 20.10.2004 р. Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку на здійснення діяльності на ринку цінних паперів.

Банк є повноправним членом Першої фондової торгової системи, афілійованим членом Міжнародної платіжної системи MasterCard International та принциповим членом Міжнародної платіжної системи Visa International.

Банк є корпоративним членом УкрСВІФТ та міжнародної організації S.W.I.F.T/ SCRL.

Код компании: 12523