Товариство з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційна фірма "АМК Лтд", Тверський тупик, 4, м. Київ, 01042, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Товариство з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційна фірма "АМК Лтд"

Адреса:Тверський тупик, 4, м. Київ, 01042, Україна
Телефон:+38(044) 528-61-11,521-14-89,521-14-09
Факс:+38(044) 528-61-11 (26)
Вебсайт:http://www.amk.kiev.ua


Генеральний директор - Іржаненко Олексій Моісейович

Підприємницько - комерційна фірма "АМК LTD"- це якісний сервіс, продаж, гарантійне та післягарантійне обслуговування автомобілів марки Skoda, що неодноразово відзначалися різними престижними конкурсами й рейтингами, у тому числі Міжнародним відкритим Рейтингом популярності і якості товарів і послуг "Золота Фортуна" як Лауреат у номінації "За гідне подання інтересів концерну Skoda Auto на українському ринку" і як переможцеві в номінації "Надійність і якість".

Роботи по передпродажній підготовці, документації , гарантійному обслуговуванню й ремонту виробляються на власній, найбільшій в Україні, СТО. ДО Ваших послуг великий склад оригінальних запасних частин і, звичайно ж, штат висококваліфікованих співробітників, багато з яких проходили навчання безпосереднє на заводі Skoda Auto у м. Млада Болеслав.

Станція технічного обслуговування ПКФ "АМК LTD" визнана кращої серед сертифікованих Skoda Auto СТО на Україні й не однократно нагороджена дипломами ЗАТ "Еврокареврокард" у номінації "Кращий сервіс.

Код компании: 12516