Лікувально-оздоровчий комплекс "Московський", с. Малоріченське, Алушта , Автономна Республіка Крим , 98520, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Лікувально-оздоровчий комплекс "Московський"

Адреса:с. Малоріченське, Алушта , Автономна Республіка Крим , 98520, Україна
Телефон:
Факс:
Вебсайт:


Лікувально-оздоровчий комплекс "Московський" — приватний пансіонат, розташований на самому березі моря, в 25 км на схід від Алушти — в одній із найекзотичніших, екологічно чистих зон Південного берега Криму.

"Московський" пропонує для розміщення чотири капітальних двоповерхових корпуси, свій пляж з рівним не глибоким входженням у море, Ви можете користуватися тенісним кортом і спортивними майданчиками, прокатом спортивного і пляжного інвентаря, телебаченням з 10 супутниковими програмами, комп'ютерними іграми, баром під соснами на березі моря, більярдною та бібліотекою з кондиціонерами, дитячим майданчиком, настільним тенісом і шахматами, персональними сейфами для цінностей, міжміським телефоном, пральнею тощо.

Зовсім поруч, в Малореченському — один з винзаводів всесвітньо відомого об'єднання "Массандра", основаного ще князем Львом Голициним. Ми запропонуємо Вам додаткові бари, дегустаційний зал, дискотеки, водні атракціони (водні мотоцикли, велосипеди, «банани», дельтоплани, човни), парки, свіжі фрукти, багато екскурсійних маршрутів по Криму, сполучення з усіма регіонами півострова рейсовими та екскурсійними морськими катерами, автобусами і таксі та багато-багато іншого.

Харчування: 4- и разове. Вода питна і для приготування їжі — з застосуванням потужної фільтруючої трьохрівневої установки (механічна та хімічна очистка, бактерицидна обробка).
Код компании: 12400