Холдинг "Відео Інтернешнл Київ", вул. Жилянська, 146, м. Київ, 01000, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Холдинг "Відео Інтернешнл Київ"

Адреса:вул. Жилянська, 146, м. Київ, 01000, Україна
Телефон:+38(044) 461-79-18
Факс:+38(044) 4617911
Вебсайт:http://www.vi.kiev.ua


Генеральний директор - Когутяк Юрій Іванович

Холдинг "Відео Інтернешнл Київ" об"єднує компанії:

141 WORLDWIDE
141 Worldwide - київський офіс міжнародного агентства.

ADELL SAATCHI & SAATCHI
Філософія компанії Adell Saatchi & Saatchi - "Нема нічого неможливого". Цю філософію поділяє кожний, хто працює в агентстві. Основний продукт діяльності - ідеї, здатні змінити бізнес клієнтів, їх бренди та репутацію.

ADM GROUP
Агентство, яке надає послуги прямого маркетингу: створення та обслуговування баз даних для різних цільових груп, поштові розсилки та обробка зворотніх листів, організація інфоцентрів ("гарячих ліній"), презентації door-to-door, цільовий семплинг, ATL підтримка акцій прямого маркетингу.

BATES UKRAINE
Bates Ukraine - агентство інтегрованих рішень в маркетинг-комунікації.

BRANDAID
Перша і єдина в Україні консультаційна компанія, яка спеціалізується на створенні і розвитку брендів. BrandAid також надає послуги розробки нових продуктів, стратегічного планування, бренд-консалтингу, а також комплексні проекти з якісних досліджень.

ZENITH MEDIA
Zenith Media засновано в 2001 році в складі холдингу "Відео Інтернешнл Київ". Фактично роботу на українському ринке компанія розпочала в 1996 році як медіа відділ BATES Adell Saatchi&Saatchi.

АБРИКОС
Фул сервіс агентство для малого та середнього рекламодавця. Створено в січні 2002 року. Основними напрямками діяльності агентства є розробка стратегії і творчих рішень.

ПРИОРІТЕТ
Приорітет - ексклюзивний продавець каналів "1+1" та "ICTV". Понад 6 років роботи на ринку. Використання інноваційних технологій продажу часу.
Код компании: 12337