Приватне підприємство "Технодом", вул. Якіра, 3 а, кв. 3, м. Харків, 61001, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Приватне підприємство "Технодом"

Адреса: вул. Якіра, 3 а, кв. 3, м. Харків, 61001, Україна
Телефон:+38(057) 714-70-46
Факс:
Вебсайт:
Мапа завантажується...


Директор - Гололобов Вадим Валентинович

Фірма "ТЕХНОДОМ" спеціалізується в області розробки проектів, монтажу та продажу наступного обладнання:
- Системи відеоспостереження, в т. ч. компьютерні
- Кодові панелі, системи контролю доступу, турнікети
- Аудіо-Відео-Домофони та електрозамки
- Індивідуальни системи охоронної сигналізації;
- Датчики руху, газу, диму, вогня, освітлювання, захисту периметру, рівня води, вибрації, розбиття стекла і т.д.;
- Системи прийому телебачення, ефірні та супутникові антени;
- Комп'ютерні мережі;
- Міні - АТС, системи озвучування та сповіщення;
- нормалізатори напруги 220 В та перетворювачи напруги;
- Системи захисту від краж, сейфи;
- Кабельна продукція;
- Система "слухняний Дім";

Все більше значення для заказчиков набувають готові системні рішення, коли одна організація відповідає за постачання, установку, совмістність та роботоздібність усій системи взагалі. Наші Інженери мають величезний досвідяк в проектуванні складних інтегрованих багаторівневих комплексів, так і в розв'язанні локальних задач з установки систем контролю и спостереження у невеликих офісах та квартирах. При установці та наладці систем використовується якісне та надійне обладнання з використанням тільки високоякісних матеріалів та інструменту.
Ми пропонуємо широко відомі в світі торгові марки: SANYO, SEIKO, Panasonic, Robot, Computar, SONY, DSC, Sensormatic, Crow, Ademco, а також широкий спектр обладнання, виробляємого на території Росії та України.
Нашими постійними клієнтами є такі великі організації: ВАТ "Укртелеком", ЗАТ "Техноком", копанія ТОВ "Промпродукт", ТОВ "Восток", ТОВ "Вікотекс", ТОВ "Харпродукт", ЗАТ "Інформаційні технології", СП "Тубний завод", "Харківська облспоживспілка", ТОВ "АСУГАЗСЕРВІС", ВАТ "Трансзв'язок", ВАТ "Харківгаз", ТОВ "Харківнефтепродукт", АХС ЮЖД та багато інших. більшість цих об'єктів знаходяться на абонентському обслуговуванні. Сподіваємося, що запропонована Вашій увазі інформація дійсно опинеться корисною для Вас, а ми в свою чергу гарантуємо високу якість запропонованой продукції, розумну цінову політику, індивідуальний підхід до споживача.
З повним асортиментом, цінами та технічнимим характеристиками нашого обладнання можливо ознайомитися, зробивши запрос по E-mail:
tehnnodom@tnss.kharkov.ua

З повагою,
Гололобов Вадим Валентинович
Код компании: 12294