Санаторій "Березовий Гай", вул. Гоголя, 112, м. Миргород, Полтавська обл., 37600, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Санаторій "Березовий Гай"

Адреса:вул. Гоголя, 112, м. Миргород, Полтавська обл., 37600, Україна
Телефон:+38(05355) 5-24-21, 5-52-65
Факс:
Вебсайт:


Санаторій "Березовий Гай" розрахований на 556 місць.

Показання для лікування в санаторії:
1. Хронічний гастрит з секреторною недостатністю та порушенням моторно-евакуаторної функції шлунку поза фазою загострення.
2. Функціональні захворювання шлунку з порушенням моторно-евакуаторної функції без явищ вираженого гастриту.
3. Хронічний коліт та ентероколіт різної етіології, крім стенізуючої, туберкульозної, виразкової, бацилярної, амебної форм поза фазою загострення.
4.Функціональні захворювання кишечника з порушенням моторно-евакуаторної функції.
5. Хронічні захворювання печінки та жовчних шляхів різної етіології, гепатит, холецистит, ангіохоліт без схильності до частих загострень, без явищ жовтяниці та при нормальних СОЕ і лейкоцитозі.
6. Дискінезії жочних шляхів та жовчного міхура.
7. Супутні захворювання органів опору та руху, периферичної нервової системи, гінекологічні.
8. Цукровий діабет легкої та середньої важкості в стадії компенсації у дорослих та цукровий діабет у дітей в стадії компенсаціїи з 4 років.

При лікуванні застосовуються:
1. Лікувальне харчування.
2. Миргородська мінеральна вода усередину, зовнішньо у вигляді ванн, а також інгаляцій, сліпих зондувань, промивань кишечника, гінекологічних зрошень.
3. Торфогрязелікування у вигляді загальних місцевих грязевих аплікацій, електрогрязелікування, ректальних і вагінальних грязевих тампонів.
4. Різні методики апаратної фізіотерапії.
5. Лікувальна фізкультура.
6. Кліматолікування.

До послуг хворих водогрязелікарня, діагностичний центр (клінічна, біохімічна, бактеріологічна лабораторії, кабінети доуденального зондування, фракційного дослідження шлункового соку, гастроскопії, термографії, УЗІ, реовазографії).
Консультують лікарі: окуліст, невропатолог, отоларинголог, дерматолог. В санаторії є дієтична їдальня, зал лікувальної фізкультури, кабінети фізіотерапії, лікувального масажу, інгаляцій, терапевтичної стоматології. Працює зубопротезна лабораторія.
Хворі розміщуються у двомісних палатах зі зручностями. До їх послуг сауна, спортивний комплекс, бібліотека, пошта, переговорний пункт, перукарня, палац культури з залом для глядачів на 1000 місць, лікувальний пляж та човнева станція. Туристичне бюро пропонує захоплюючі походи та поїздки по мальовничим околицям Миргорода та іншим областям України.

Код компании: 12256