Відкрите акціонерне товариство "Газпромкомплект", вул. Виборзька, 103, м. Київ, 03067, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Відкрите акціонерне товариство "Газпромкомплект"

Адреса:вул. Виборзька, 103, м. Київ, 03067, Україна
Телефон:+38(044) 404-68-45, 408-24-89, 408-43-41
Факс:
Вебсайт:


Голова правління - Копилов Олександр Федорович

Відкрите акціонерне товариство "Газпромкомплект" - єдиний розробник і виробник спеціалізованого газового обладнання і запасних частин для скрапленого газу та газифікації об'єктів і населених пунктів природнім газом.

Підприємство спеціалізується на забезпеченні газових господарств і будівельних організацій України промисловим і побутовим газовим обладнанням вітчизняного та імпортного виробництва, здійснює ремонт побутових газових приладів (газові плити, водонагрівачі), проводить ремонт і метрологічну повірку приладів комерційного обліку газу всіх модифікацій, для промислових і побутових споживачів, та виконує інші види робіт і послуг.

Спеціалізоване газове обладнання для скрапленого газу сьогодні експлуатується на 25 газонаповнювальних станціях та 300-х газонаповнювальних пунктах країни.

Маючи в розпорядженні власну промислову базу і висококваліфікованих інженерно-технічних працівників, підприємством постійно проводиться робота з впровадженням у виробництво нових видів продукції.
Код компании: 12234