Відкрите акціонерне товариство "Ізмаїльський целюлозно-картонний комбінат", вул. Нахімова, 300, м. Ізмаїл, Одеська обл., 68603, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Відкрите акціонерне товариство "Ізмаїльський целюлозно-картонний комбінат"

Адреса: вул. Нахімова, 300, м. Ізмаїл, Одеська обл., 68603, Україна
Телефон:+38(04841) 2-37-25, 2-53-14
Факс: +38(04841) 25756
Вебсайт:
Мапа завантажується...


Голова правління - Кемарський Володимир Львович

Відкрите акціонерне товариство „Ізмаїльський целюлозно-картонний комбінат" є одним із основних виробників гофрованої тари в Україні, яка використовується для транспортування різних видів харчової та промислової продукції. Слід зауважити, що останнім часом гофропродукція підприємства виготовляється лише з півфабрикатів власного виробництва: флютінгу та топ-лайнеру з бурим, білим та хмаристим поверхневим шаром.

Продукція комбінату доступна для підприємств в усіх регіонах України та за її межами. Клієнтський портфель Ізмаїльського комбінату налічує більш ніж 215 підприємств, що є результатом клієнтоорієнтованної стратегії, спрямованої на різні категорії споживачів. Використання різних марок гофрокартону для виробництва ящиків дає можливість комбінату виробляти різні за ціною види гофротари та пропонувати свою продукцію для всіх категорій споживачів залежно від їх купівельної спроможності.
Код компании: 12227