Товариство з обмеженою відповідальністю "Підприємство протипожежного обладнання "Пірена", кв. МЖК "Мрія", 2, м. Сєверодонецьк, Луганська обл., 93400, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Товариство з обмеженою відповідальністю "Підприємство протипожежного обладнання "Пірена"

Адреса: кв. МЖК "Мрія", 2, м. Сєверодонецьк, Луганська обл., 93400, Україна
Телефон:+38(06452) 9-01-34
Факс: +38(06452) 91732
Вебсайт: http://www.pirena.com.ua
Мапа завантажується...


Президент - Грищенко Володимир Олександрович
Генеральний директор - Чишевський Юрій Станіславович

Наше підприємство знаходиться на ринку протипожежних послуг України вже п'ять років. За цей час ППО „Пірена" стало одним з провідних підприємств України у сфері виробництва і продажу засобів безпеки та протипожежного обладнання.

Цілий ряд установ вже оцінив нашу продукцію, як здатну задовольнити потреби будь-якого підприємства чи організації для створення пожежної, промислової, комунальної та екологічної безпеки.
ВАТ ЛіНОС, ВАТ „Нафтохімік Прикарпаття", ВАТ “Лукойл-Одеса НПЗ", ЗАТ „Укртатнафта”, газопереробні заводи, АТ НПК „Галичина", ВАТ „Славутич",
АТ „Оболонь”, ВАТ „Галактон”, Рівненська та Південно-Українська АЕС, теплоелектроцентралі України, а також ВАТ „АЗОТ” (м. Черкаси та м. Рівне), ЗАТ "А30Т", (м. Сєвєродонецьк) знають підприємство протипожежного обладнання “Пірена” та користуються продукцією нашого виробництва.
Протягом 2002-2004 років нашим підприємством на народно-господарські об’єкти республіки Туркменістан було поставлено більше 900 тонн піноутворювача.

За результатами проведення Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – “100 кращих товарів України" - підприємство „Пірена" - стало лауреатом цього престижного конкурсу та переможцем Всеукраїнського конкурсу протипожежної продукції у номінації „Найбільший вітчизняний виробник протипожежного обладнання".

Підприємство протипожежного обладнання „Пірена" серійно випускає піноутворювач загального призначення “Сніжок-1”, який є єдиним вгтчизняним сертифікованим піноутворювачем. Переможець у номінації „Кращий піноутворювач загального призначення" Всеукраїнського конкурсу протипожежної продукції.

Всесвітня практика використання піноутворювачів для пожежогасіння показує, що на даний момент існує лва типи піноутворювачів: піноутворювачі загального призначення та піноутворювачі цільового призначення. І ті і другі використовуються для гасіння пожеж класів А і В, в тону числі для гасіння нафти і нафтопродуктів.

Піноутворювачі загального призначення використовуються з генераторами піни середньої та високої кратності.
Піноутворювачі цільового призначення - з генераторами піни низької кратності і, як правило, піну середньої та високої кратності не дають.
Піноутворювачі цільового призначення. зокрема плівкоутворювальні, використовуються, як правило для гасіння резервуарів з нафтопродуктами, де встановлені системи “під шарового” пожежогасіння. Таким чином, якщо на об’єкті відсутня така система, то використання піноутворювачів цільового призначення є неефективним та дорогим.

Перевага піноутворювача „Сніжок-1" перед іншими піноутворювачамн загального призначення складається, по-перше, у тому, що для гасіння і однаково заданою площею пожежі, піноутворювача „Сніжок-1" потрібно в 2 рази менше у порівнянні з аналогічними піпоутворювачамн загального призначення та, по-друге, допускається змішування піноутворювача „Сніжок-1" з іншими біологічно „м'якими" піноутворювачами загального призначення.

Слід відзначнтн, що для виробництва піноугворювача „Сніжок-1" ППО "Пірена" викорисговує сучасні технології та первинні жирні спирти з вуглеводяним ланцюгом С8-С12, що дозволяє працювати на більш „жорсткій", у тому числі на технічній (зворотній) воді.

Гасити пожежі та при цьому тратити менше - відмінна риса продукції підприємства “Пірена”.
Код компании: 12162