Науково-виробнича фірма "Сведа", вул. Зої Космодем'янської, 3a, м. Запоріжжя, 69035, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Науково-виробнича фірма "Сведа"

Адреса:вул. Зої Космодем'янської, 3a, м. Запоріжжя, 69035, Україна
Телефон:+38(0612) 13-19-02, 33-22-97
Факс:
Вебсайт:http://www.sweda.com.ua


Директор - Кукуй Олександр Соломонович

Науково-виробнича фірма "Сведа", співзасновник асоціації ваговиробників України "Укрвага" пропонує Вам електронні ваги та дозатори для різних галузей промисловості та сільського господарства:
- ваги кранові навісні ВКР-100;
- ваги конвейєрні ВК-202;
- ваги автомобільні ВА-500;
- ваги вагонні ВВ-500;
- дозатори ДВС-301, ДВС-302;
- ваги платформенні ВП-305;
- бункерні ваги-дозатори;
- вагові процесори;
- індикатори;
- табло;
- перетворювачі.

Обладнання розроблено на сучасних принципах ваговимірювання, із застосуванням надійних тензодатчиків виробництва США та Іспанії, атестованих центром стандартизації та метрології України, комплектуючих провідних світових фірм.
Все обладнання проходить кліматичні і механічні випробування, постачається зі свідоцтвом метрологічної атестації.

Фірма дає гарантії на свої вироби терміном від 18 до 24 місяців, виконує роботи по обслуговуванню постачаємого обладнання та реконструкції механічних вагів.

Використовуючи вагове обладнання фірми "Сведа", замовник одержує точний облік сировини та відвантажувальної продукції, покращує технологію та якість, виключає втрати і штрафи через недовантаження та перевантаження. Фірма "Сведа" вирішує нестандартні задачі по зважуванню та дозуванню для будь-яких технологічних переділів.
Код компании: 12110