Закрите акціонерне товариство "Осокор", вул. Здолбунівська, 7 г, м. Київ, 02081, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Закрите акціонерне товариство "Осокор"

Адреса:вул. Здолбунівська, 7 г, м. Київ, 02081, Україна
Телефон:+38(044) 550-80-01, 574-32-18
Факс:
Вебсайт:http://www.osokor.kiev.ua


Директор - Глиган Михайло Петрович

Нашому підприємству в 2005 році виповнилось 58 років.

12 серпня 1947 року - Комбінат виробничих підприємств (районні столярні майстерні).
31 грудня 1980 року - Експериментальний комбінат виробничих підприємств.
24 квітня 1991 року - Орендне підприємство "Комбінат виробничих підприємств"
24 червня 1993 року - Організація орендарів "Осокор"
24 березня 1994 року - Закрите акціонерне товариство " Осокор "

Закрите акціонерне товариство "Осокор" розташоване на мальовничому лівому березі Дніпра поблизу станції метро Осокорки в Дарницькому районі по вулиці Здолбунівській, 7Г, раніше це були невеликі столярні майстерні в кожному районі міста , що підпорядкувались управлінню "Київрембуд".

Колектив підприємства налічує біля 200 працівників високої майстерності і кваліфікації, які можуть виготовляти вироби і конструкції з деревини підвищеної складності з сучасним дизайном і за індивідуальним замовленням .

Підприємство багатогалузеве, випускає найрізноманітнішу продукцію, здебільшого із дерева, для ремонтів будівель і для нового будівництва, від невеличких будиночків до великих сучасних споруд. Це можуть бути житлові будинки, школи, дитячі садочки, лікарні, театри та кінотеатри, музеї, архітектурні пам"ятки нашого міста та інші .

АТ " Осокор " є асоційованим членом холдингової компанії "Київміськбуд".

" Осокор " виготовляє :
- пиломатеріали; любі спецнапили;
- двері на любий смак близько 200 різновидів конструкцій та дизайну ;
- вікна також на любий смак: подвійні, із склом та склопакетами;
- паркет штучний різних порід та розмірів;
- погонажні вироби: плинтус, наличник, штапик, поручень, дошка для підлоги, вагонка, дошка підвіконна та інші;
- меблі на замовлення;
- пентафталеві емалі ПФ - 115, ґрунтовки ГФ;
- вапно гашене, вапняний розчин, розчин кладочний, бетони та іншу продукцію.

Для такого різноманіття продукції у нас удосконалена структура управління, що включає цехи основного та допоміжного виробництва.
На площі 9,6 га розміщені цехи - лісосушильний, лісопильний, по виготовленню столярних виробів, паркету, по виготовленню фарб, гашеного вапна та будівельних сумішей, а також автотранспортний цех, котельня, допоміжні споруди, тощо.

Удосконалені технологічні процеси по виробництву вікон та дверей, що дало можливість збільшити їх виробництво як серійно, так і за індивідуальними замовленнями.

Виробництво паркета штучного складає близько 30 відсотків в повному обсязі продукції. Паркет виробляється із цінних порід деревини, яка є в Україні. По якості паркет відповідає вітчизняним та європейським стандартам, є одним із кращих серед вітчизняних виробників і доступний в ціні .

Сушка деревини здійснюється у власних сушильних камерах, що повністю забезпечують потреби виробництва в сухих заготовках і залишаються потужності для сушки давальницької сировини.

Теплову енергію для сушіння одержуємо із власної котельні . Велика увага приділяється економному використанню теплоенергетичних ресурсів. У 2004 році введено в експлуатацію цілий енергетичний комплекс на базі найсучаснішої, повністю автоматизованої газової котельні та утилізаторів деревинних відходів, де завдяки спалюванню відходів отримується теплова енергія для сушильних камер, а витрати газу скоротились майже в 10 разів. Завдяки цьому енергетичному комплексу підприємство стало безвідходним .

Якість і зовнішній вигляд нашої продукції залежить від оздоблення . А для цього у нас є цех по виробництву фарб . В цьому році ми освоїли виробництво пентафталевих емалей, що за своїми якостями відповідають найвищим стандартам . Покриття, зроблене емаллю, має красивий зовнішній вигляд, стійке до перепаду температури, до дії води і механічного навантаження практичне в експлуатації.

Замовлена продукція може бути доставлена на об"єкт замовника автотранспортом підприємства, автомобільний парк нараховує 30 автомобілів.

Щомісячно ми перераховуємо до державного та місцевого бюджету близько 200 тисяч гривень, що складає для підприємства 30 відсотків від реалізації продукції. Чим більше буде ринок збуту, тим більше ми зможемо поповнити бюджет.

Завдяки правильній кадровій політиці, чуйному відношенню до працівників, хорошому морально-психологічному клімату в товаристві створено соціальну інфраструктуру послуг працюючим:
- доставка працівників на роботу і з роботи власним транспортом;
- харчування працівників у їдальні нашого підприємства за пільговими цінами;
- на підприємстві щорічно проходять практику і стажуються учні та випускники професійно технічних училищ, які після закінчення навчання поповнюють наш колектив, та студенти вузів і технікумів.

Підприємство постійно зміцнює свою промислову базу. Багато уваги і коштів вкладено в розвиток підприємства, реконструкцію основних засобів .

Головне наше завдання - поліпшити наші соціальні умови, тобто збільшити доходи шляхом підвищення зарплати.
Код компании: 11870