Товариство з обмеженою відповідальністю "Родос", Бортничі, вул. Леніна, 42, м. Київ, 02088, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Товариство з обмеженою відповідальністю "Родос"

Адреса:Бортничі, вул. Леніна, 42, м. Київ, 02088, Україна
Телефон:+38(044) 564-87-81, 573-58-44
Факс:
Вебсайт:


Директор - Рябчук Олександр Леонідович

Виробниче підприємство "Родос" спеціалізується на виготовленні широкого асортименту меблів для дому і офісу, дошкільних і навчальних закладів, готелей, лікарень, банків тощо.

Продукція формується на базі серійних модульних систем з класифікацією:
А - житлові меблі
Б - дитячі меблі (в т.ч. дошкільні і навчальні заклади)
В - офісні та спеціальні меблі (готелі, лікарні, банки...)

Одним з головних напрямків у діяльності підприємства є випуск меблів для дітей. Діапазон меблевих елементів достатньо широкий, охоплює усі вікові категорії від самих маленьких діточок до підлітків. Цей напрямок включає біля 10 різнопланових серій, які постійно удосконалюються і обновляються. Різноманітність меблів дозволяє створювати неповторні різноманітні композиційні рішення або використовувати одиничні вироби, наприклад стільчик, парта тощо.

Широкою популярністю користуються декоративно-меблеві фігури-шафи для дітей, які являють собою казкові персонажі (Дон Кіхот, Санчо, Горіховий дідок, Клоун тощо). В них поєднується оригінальна естетика і функціональне внутрішнє наповнення.
Високий рівень майстерності дизайнерів і конструкторів відзначено багатьма нагородами і дипломами на меблевих виставках.

Меблі для житлових приміщень характеризуються оригінальністю і високим рівнем комфорту. Існує декілька серій для комплектації прихожих, віталень, спалень, дитячих кімнат, кухонь, а також різноманітні варіанти шафів-купе з широким вибором фасадів і внутрішнього наповнення.

Професійні менеджери-консультанти допоможуть на базі існуючих серій створити за бажанням клієнтів нестандартні варіанти рішення будь-якого приміщення.

Офісні і спеціальні меблі проектуються як на базі серій так і на індивідуальній специфіці даних приміщень. Для замовників розробляються спеціальні комп'ютерні проекти з різними варіантами планування і дизайну меблів, враховуючи структуру і напрямок даного закладу.

Випускаєма продукція відповідає екологічним нормам, ергономічним стандартам і ДОСТам, а також підтверджується сертифікатами відповідності і санітарно-епідеміологічним висновкам.

ТОВ "Родос" має дилерську мережу по всій території України і запрошує до співробітництва нових і нових партнерів.
Давайте працювати разом.
Код компании: 11525