Відкрите акціонерне товариство "Шляхово-будівельне управління №41", вул. 40-річчя Жовтня, 32, м. Київ, 01001, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Відкрите акціонерне товариство "Шляхово-будівельне управління №41"

Адреса:вул. 40-річчя Жовтня, 32, м. Київ, 01001, Україна
Телефон:+38(044) 525-70-92
Факс:+38(044) 5250963
Вебсайт:


Голова правління - Лучковський Олександр Вікторович

Сфера діяльності:
- будівництво, реконструкція та ремонт магістральних, міських і внутрішньогосподарських автомобільних доріг;
- виконання проектних робіт;
- інжинірингові послуги в галузі дорожнього будівництва;
- виробництво асфальтобетонних сумішів.

За 57 років існування ВАТ "Шляхово-будівельне управління № 41" брало участь у будівництві першої в Україні автомагістралі Київ - Бориспіль та автошляхів: Київ - Житомир; Київ - Одеса; Київ - Обухів; Київське напівкільце; Київ - Чоп.
Фахівці і робітники управління прокладали Велику Окружну дорогу, Столичне шосе, виконували роботи на багатьох інших магістралях Києва. Значну частину місцевої мережі автодоріг у Київській та Житомирській областях збудовано саме ВАТ "Шляхово-будівельне управління № 41". Наявність в управлінні досвідченого колективу висококваліфікованих будівельників дає змогу швидко та якісно будувати автомобільні дороги за найсучаснішими технологіями, із застосуванням якісних матеріалів, дорожньо-будівельних машин і механізмів.

ВАТ "ШБУ-41" має три потужні промислові бази, які спроможні випускати до 3 тис. тонн асфальтобетону на добу: у м. Вишневе Київської області, у м. Жашків Черкаської області та у м. Коростишів Житомирської області. Промислова база у Вишневому оснащена двома асфальтобетонними заводами "Тельтомат", діє устаткування з приготування модифікованих бітумів.

Шляхово будівельне управління №41 має будівельну лабораторію, акредитовану у системі УкрСЕПРО.

ВАТ "Шляхово-будівельне управління №41" прокладає дороги до мети!
Код компании: 11504