Товариство з обмеженою відповідальністю "Сучасні електронні технології", просп. Науки, 4, м. Київ, 03039, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Товариство з обмеженою відповідальністю "Сучасні електронні технології"

Адреса:просп. Науки, 4, м. Київ, 03039, Україна
Телефон:+38(044) 527-97-61
Факс:
Вебсайт:/www.set.ua


Головним напрямком діяльності ТОВ "Сучасні електронні технології" є:
- виготовлення комп'ютерів,
- монтаж комп'ютерних мереж,
- продажа комп'ютерної техніки, комплектуючих та периферії.

Для виробництва комп'ютерів використовуються комплектуючі відомих фірм-виробників, таких як: Intel, AMD, ASUS, Samsung, Fujitsu, IBM, Creative, Seagate, MicroStar та інші.

Комп'ютери "SET" сертифіковані УкрСЕПРО, сертифікат № UA1.010.01154-01 від 22 січня 2001 року.

Гарантія на комп'ютери "SET" 2 роки. Протягом цього терміну будь-яка деталь, що вийшла з ладу відразу ж обмінюється на нову. Покупець має можливість модернізувати свій комп'ютер з найменшими витратами.

Оплата здійснюється в будь-якій зручній для покупця формі - готівковий та безготівковий розрахунок.

Для постійних та оптових покупців існує гнучка система знижок на всі види товарів, а при покупці комп'ютерів "SET" в суботу або неділю - знижка 3% для всіх покупців. Для студентів та школярів знижка діє постійно.

Нашими клієнтами являються багато підприємств м. Києва і України, серед яких Києвський апеляційний суд, ШЕУ КП Голосіївського р-н м. Києва, Інститут серцево-судинної хірургії, Кондитерська фабрика ім. К. Маркса, Пивзавод №1, АКБ "Аркада" , радіостанція "Європа плюс", Інформаційно-технічний центр НБУ, ТОВ "Стар-Авто", Клінічна лікарня "Феофанія", Національна бібліотека ім.Вернадського та багато інших.

Сподіваємося на довготривалу та взаємовигідну співпрацю!
Код компании: 10800