Товариство з обмеженою відповідальністю "Завод технічних мастил "Аріан", Промвузол "Завокзальє", м. Фастів, Київська обл., 08500, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Товариство з обмеженою відповідальністю "Завод технічних мастил "Аріан"

Адреса: Промвузол "Завокзальє", м. Фастів, Київська обл., 08500, Україна
Телефон:+38(044) 276-01-04, 276-16-45, 276-28-77, 276-48-07, (044
Факс:
Вебсайт: http://www.arian.com.ua
Мапа завантажується...


Директор - Рудик Едуард Григорович, кандидат технічних наук

Сфера діяльності:
- розробка, випробування і виробництво дослідних і серійних партій технічних мастил, присадок та іншої нафтохімічної продукції виробничо-технічного призначення.

ЗТМ "Аріан" пропонує:
- авіаційні мастила;
- моторні мастила;
- промивочні мастила;
- трансмісійні мастила;
- індустріальні мастила;
- турбінні мастила;
- гідравлічні мастила;
- компресорні мастила;
- холодильні мастила;
- циліндрові мастила;
- вакуумні мастила;
- мастила-теплоносії;
- електроізоляційні мастила;
- робоче-консерваційні мастила;
- гальмівну рідину;
- мастильно-охолоджувальну рідину.

Завод технічних мастил "Аріан" побудовано у 1993 році. Це сучасне виробництво з гнучким модульним компонуванням, що дозволяє в короткий термін (буквально за одну робочу зміну) переналагодити обладнання під випуск нових видів мастил. Проектна потужність заводу - 50 тисяч тонн мастил за рік.

Впровадження у виробництво результатів досліджень, які постійно проводяться у власному науково-дослідному центрі з залученням провідних спеціалістів Українського інституту нафтопереробки "МАСМА" та інституту біоорганічної хімії і нафтохімії НАН України, а також спільно з західноєвропейськими фірмами Adibis, Shevrone та ін., дозволило організувати виробництво більше 200 найменувань високоякісних мастил різноманітного призначення.

На одинадцяти самостійних технологічних лініях виробляються мастила, згідно ДОСТам колишнього СРСР, нові види мастил під власною торговою маркою АРІАН™, а також широкий спектр мастил, які виробляються на замовлення. Виробництво ведеться на власному промисловому обладнанні переважно вітчизняного виробництва. Продукція фасується в мілку тару (1-, 5- та 30-літрові оригінальні фірмові каністри) на лінії автоматичного розливу виробництва відомої американської фірми ELF.

Для виробництва мастил використовуються глибокоочищені сировинні компоненти (нафтові та синтетичні базові рафінати), які завод отримує згідно угодам і контрактам з хімічними та нафтохімічними підприємствами і фірмами України, країн СНД, Європи. Використовуються сучасні присадки, пакети і напівпакети присадок як російського та білоруського виробництва, так і виробництва провідних фірм - світових лідерів у виробництві присадок - Shevrone, Lubrizol, British Petroleum, Shell та ін. Технічні параметри мастил контролюються у власній атестованій центральній заводській лабораторії (ЦЗЛ), де на кожну партію мастил видається сертифікат якості.

Продукція заводу "Аріан" вже добре відома в усіх регіонах України. Її постійні споживачі - металургійні комбінати, машинобудівні та турбінні заводи, підприємства енергетичного комплексу, переробної, легкої, харчової промисловості, транспорту та сільського господарства.

ЗТМ "Аріан" має філію №1 у Львові, дочірнє підприємство "Аріан-Юг" та гуртовий склад в Одесі, представництво у Дніпропетровську, Харкові, Миколаєві. Мастила також реалізуються багатьма регіональними дилерами та через спільне українсько-польське підприємство "Торговий Дім "Аріан Петро-Ойл", що знаходиться у Києві. Експортні поставки здійснюються як у країни СНД (Росія, Молдова, Азербайджан, Туркменистан), так і в країни далекого зарубіжжя (Словакія, країни Близького Сходу).

Завод технічних мастил "Аріан" - постійний учасник і неодноразовий дипломант спеціалізованих щорічних виставок SIA ("Міжнародний Автосалон"), "Автозаправний комплекс", "Бензоколонка", "Автосервіс і все для автомобіля", "АвтоТехСервіс", "АгроСервіс".

Дирекція заводу знаходиться за адресою:
вул. Василя Кучера, 3, м. Київ 03148, Україна
Тел.: (044) 476-16-45, 476-01-04, 476-48-07, 476-28-77
Код компании: 10564