Пансіонат "Кримські Зорі", вул. Жовтнева, 5, м. Алушта, Автономна Республіка Крим , 98500, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Пансіонат "Кримські Зорі"

Адреса:вул. Жовтнева, 5, м. Алушта, Автономна Республіка Крим , 98500, Україна
Телефон:+38(06560) 3-03-00, 3-05-87
Факс:
Вебсайт:


Пансіонат "Кримські зорі" європейського рівня пропонує: відпочинок, лікування, проведення семінарів, конференцій. "Кримські зорі" - один з кращих пансіонатів Алушти, готель європейського класу з високим рівнем обслуговування: двома ресторанами та кафе, номерами різних категорій - від одномісних та двомісних номерів, до люксів та апартаментів, обладнаний за останнім словом техніки - медичний центр.

Пансіонат розташований за 100 метрів від моря та центру міста, і це робить його привабливим для відпочинку, проведення семінарів, конференцій та ділових зустрічей.

Пансіонат працює цілорічно. Одночасно на відпочинок та лікування "Кримські зорі" можуть прийняти 160 і більше чоловік. В усіх номерах передбачені додаткові місця для дітей.

Гостей пансіонату очікують номери з усіма зручностями, необхідними для повноцінного відпочинку та комфорту: м'які меблі, кольоровий телевізор з кабельним телебаченням, мінібар, телефон, система мікроклімату, санвузол з душовою кабіною.
Пансіонат має автономне енерго- та водопостачання (гаряча та холодна вода цілодобово).

Для тих хто приїхав до пансіонату на автомобілі - автостоянка та служба безпеки.

Медичний центр пансіонату пропонує спеціальні програми лікування та оздоровлення, на базі розробок НДІ курортології ім. Сеченова.

Основний профіль: загальнооздоровчий, антистрес, легені та бронхи, краса та здоров'я.
Лікувальна база: кліматолікування, фізіотерапія з застосуванням апаратів лазерної, ультразвукової та квантової терапії, функціональна діагностика, спелеотерапія, фіто- та ароматолікування, енотерапія (винолікування), водолікування, гідромасажні та перлинові ванни "Гейзер", вакуумний-гідролазерний, циркулярний душ та душ Шарко.

Гордістю пансіонату є унікальна піраміда "Золотое сечение", єдина в Криму (знімає стрес, підвищує імунітет, збільшує тривалість життя).

Харчування: в ресторані.

Інфраструктура: басейн (критий), тренажерний зал, солярій, фінська сауна, римська баня, фітобар, конференц-зал, 2 ресторана, кафе, бар, більярд, автостоянка. Пляж з басейном та елементами аквапарку.

Пансіонат "Кримські зорі" має можливість запропонувати корпоративним клієнтам викуп оговореної квоти місць, за умови цілорічного оздоровлення своїх співробітників.

Код компании: 10338