Корпорація "Таско", вул. Ярославська, 5/2 б, м. Київ, 01650, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Корпорація "Таско"

Адреса:вул. Ярославська, 5/2 б, м. Київ, 01650, Україна
Телефон:+38(044) 425-80-82, 425-80-83
Факс:
Вебсайт:


Президент - Валерій Павлюков

Корпорація "Таско" створена підприємствами військово-промислового комплексу України та об’єднує близько 25 підприємств, конструкторських бюро та інститутів, які розробляють і виготовляють вибухові речовини, порохи, боєприспаси, артилерійсько-стрілецьке озброєння, електронні та оптичні системи управління до них.

До корпорації входять підприємства, що володіють широким спектром технологій, у тому числі точного лиття металів під тиском, за моделями, що виплавляються, та в кокіль з вакуумуванням, об'ємне гаряче та холодно-листове штампування, холодне видавлювання, електрофізичне оброблення загартованих деталей. Практично на всіх підприємствах є можливості для хіміко-термічної та гальванічної обробки металевих деталей, переробки пластмас та виготовлення гумових виробів.
В оптичному виробництві освоєно виготовлення всіх видів призм, сферичної оптики різних видів, оптико-електронних систем і приладів надвисокочастотної техніки.

Корпорації доручено координацію діяльності підприємств боєприпасної галузі з питань розробки, виробництва, модернізації та утилізації боєприпасів.

Одними з основних напрямків діяльності корпорації є:
- залучення інвестицій,
- створення спільних підприємств для організації виробництва необхідної для України продукції, в тому числі і спеціального призначення.
Код компании: 10329