Дочірнє підприємство "Завод "Спектр" ВАТ "Сумихімпром", вул. Харківська, м. Суми, 40012, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Дочірнє підприємство "Завод "Спектр" ВАТ "Сумихімпром"

Адреса:вул. Харківська, м. Суми, 40012, Україна
Телефон:+38(0542) 33-81-52
Факс:+38(0542) 338530; 338925
Вебсайт:


Директор - Прохоренко Володимир Трохимович

Сфера діяльності:
- виробництво червоного і жовтого залізо-окисного пігменту, активізатора цементної промисловості та залізних коагулянтів.

Жовтий залізо-окисний пігмент:
кристалічний моногідрат оксиду заліза яскравого та чистого охряного кольору з відтінком від лимонно-жовтого до жовтогарячого
Відрізняється високими пігментними властивостями, стійкий до дії лугів, атмосферостійкий, не горить, не вибухає, не токсичний.

Галузі застосування:
- лакофарбова, шкіряна, гумотехнічна промисловість;
- виробництво скла, паперу, кераміки, будматеріалів;
- виготовлення штучної охри, червоного залізо-окисного пігменту.

Спосіб одержання: обріз жерсті окисляють повітрям у розчині залізного купоросу. До складу реакційного середовища вводять зародки, які забезпечують одержання пігменту чистого кольору.

Червоний залізо-окисний пігмент:
порошок червоного кольору, відтінок якого може змінюватися в межах світлого і темного еталонів, затверджених для кожної марки. Різниця відтінків обумовлена формою, розміром частинок. Розмір частинок зростає з переходом від світлих відтінків до темних.
Стійкий до дії лугів і слабких кислот, атмосферостійкий; у концентрованій сірчаній кислоті розчиняється тільки при нагріванні.

Галузі застосування:
- лакофарбова, шкіряна, гумотехнічна промисловість;
- виробництво скла, паперу, кераміки, будматеріалів.

Спосіб отримання: залізний купорос нейтралізують карбонатами та гідрооксидами в реакторах синтезу. Отриманий напівфабрикат відмивають від водорозчинних солей, фільтрують. Паста пігменту вологістю до 50% подається в сушарку для прожарювання і сушіння. Сухий пігмент надходить на розмел і упаковку.
Код компании: 10225