Концерн "Михаїл Воронін", вул. Жилянська, 43, м. Київ, 01033, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Концерн "Михаїл Воронін"

Адреса:вул. Жилянська, 43, м. Київ, 01033, Україна
Телефон:+38(044) 287-63-25, 289-70-16, 289-93-61
Факс:+38(044) 2898527
Вебсайт:http://www.voronin.com.ua


Президент - Воронін Михайло Львович

Концерн "Михаїл Воронін" - провідне підприємство України, що спеціалізується на пошитті класичного чоловічого одягу, включає в себе наступні структури:
1. ВАТ "Київська швейна фабрика "Желань" - виробнича база.
2. СП "Михаїл Воронін Відень - Париж" - виконання індивідуальних заказів.
3. ВАТ Торговий Дім "Воронін-Україна" - розвиток торгівельної мережі в Україні та за її межами.

Основна філософія бізнесу компанії це - якість ідей, якість виробів, якість обслуговування.

1. ВАТ КШФ "Желань" оснащена новітнім технологічним устаткуванням, що складається з: 85% устаткування виробництва Німеччини; 5% устаткування виробництва Франції; 5% устаткування виробництва Швейцарії; 5% устаткування виробництва Японії, автономна система забезпечення електроенергією; автономна система забезпечення паром фірми LOOS;

Виробнича потужність ВАТ КШФ "Желань" - 250 тис. виробів у рік.

Конструктивна база дозволяє відшивати чоловічі костюми не тільки відповідно до розміру і росту, але і з урахуванням повноти. У кожнім розмірі відшивається 6 типів повнот.

На фабриці впроваджена і діє сертифікована система керування якістю ДСТУ ISO 9001-2001. Щорічно представники Органу сертифікації системи якості "ПРИРІСТ" проводять аудит на предмет відповідності вимогам ДСТУ ISO 9001-2001 у системі сертифікації УкрСЕПРО.

2. СП "Михаїл Воронін Відень - Париж" засноване відомим українським модельєром Михайлом Вороніним у 1990 році. Підприємство займається розробкою нових колекцій і моделей одягу для індивідуального пошиття у фірмовому салоні "Михайло Воронін EXCLUSIVE". Клієнти на собі можуть випробувати всі переваги жилетно-макетного методу - знявши мірки перший раз, Вам не потрібно буде витрачати час на візити до майстрів. Вам лишиться тільки приїхати за готовим костюмом, що - гарантовано! - буде вам до вподоби. Клієнтам пропонується велика колекція тканин - більш 300 видів. У салоні можна замовити костюм, брюки, піджак, сюртук, смокінг, пальто, весільний костюм.

3. ВАТ Торговий Дім "Воронін-Україна" був заснований у 2001 році паном Вороніним і групою однодумців, які працювали до цього на різних підприємствах легкої промисловості, але їх об'єднало загальне захоплення і любов до створення чоловічого костюма.

Поєднання досвіду і захопленості дозволило організувати структуру, яка у числі перших українських компаній сформувала велику франчайзингову мережу.

Завдяки плідній роботі Торгового Дому продукція Концерну представлена в 40 фірмових магазинах України. Вироби з торгівельними марками Михайла Вороніна, експортуються в країни СНД, Європу, Америку й інші країни.

Основні напрямки діяльності ВАТ ТД "Воронін Україна":
1: Організація злагодженої роботи торгівельної мережі фірмових магазинів "Михаїл Воронін" по всій території України;
2. Проведення системних маркетингових досліджень ринку швейних виробів в Україні, Східній Європі, та безпосередньо у мережі фірмових магазинів "Михаїл Воронін";
3. Організація рекламних акцій і заходів, пов`язаних із просуванням товарів торгівельних марок Михайла Вороніна на внутрішньому і зовнішньому ринках;
4. Зовнішньоекономічна діяльність (імпорт сировини, експорт товарів, формування замовлень).

Всі вищезазначені підприємства готові до розвитку ділових відносин та співробітництву в межах представлених можливостей.

Завжди раді робити бізнес разом з Вами!
Код компании: 9775

Компанія розміщена в розділах:

  • Київ - Легка промисловість

  • Русская версия каталога:

    Концерн "Михаил Воронин"

  • Киев - Легкая промышленность