Закрите акціонерне товариство "Київський шовковий комбінат", вул. Фрунзе, 60, м. Київ, 04080, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Закрите акціонерне товариство "Київський шовковий комбінат"

Адреса:вул. Фрунзе, 60, м. Київ, 04080, Україна
Телефон:+38(044) 417-03-08, 417-82-77
Факс:+38(044) 4178277
Вебсайт:


Директор - Осипенко Наталія Євтихіївна

Київський шовковий комбінат був заснований у 1946 році на базі зруйнованої в період Великої Вітчизняної війни ватно-ткацької фабрики.

Комбінат - єдине підприємство в Україні, що спеціалізоване на випуск тканин із натурального шовку. Натуральний шовк-один із найстаріших видів текстильної сировини.Тканини із натурального шовку за всіх часів цінились дуже дорого. В Греції та Римі в І віці н.е. ціна шовку визначалась за вагою золота, за його властивості: легкість, елегантність, міцність, високу гігроскопічність, добре драпірування, характерний блиск та інші споживчі якості.

В системі комбінату є ткацьке та фарбувально-обробне виробництва. Підприємство оснащене високоефективним технологічним обладнанням виробників ближнього та дальнього зарубіжжя.

В даний час підприємство випускає натуральні шовкові гладкофарбовані та набивні полотняного та жакардового переплетень тканини з поверхневою густиною 35-91 г/кв.м. Тканини відповідають вимогам сучасної моди і неодноразово відзначені призами та медалями на престижних міжнародних виставках. Навіть у столиці світової моди - Парижі наша продукція була серед перших. Натхненно її сприймали на виставках у Нью-Йорку, Бейруті, Алжирі, Пловдиві, Лейпцігу, Брюсселі.

Щорічне оновлення тканин за малюнками становить 80-90% з забезпеченням виключно високих споживчих властивостей.

Натуральні шовкові тканини виробництва ЗАТ "Київський шовковий комбінат" призначені для пошиття як нарядних суконь для різних урочистостей так і повсякденних виробів ділового характеру.

Комбінат співпрацює з швейними підприємствами та торговими організаціями України різних форм господарювання.

Ми запрошуємо партнерів для ділового, взаємовигідного співробітництва.
Код компании: 9765