Київське колективне підприємство "КІКО", вул. О.Теліги, 4, м. Київ, 04112, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Київське колективне підприємство "КІКО"

Адреса:вул. О.Теліги, 4, м. Київ, 04112, Україна
Телефон:+38(044) 440-41-11, 440-90-30, 458-02-49
Факс:+38(044) 4580249
Вебсайт:


Голова правління, директор - Бобровіцька Тетяна Дем'янівна

Київське колективне підприємство "КІКО", а в минулому Київська шкіргалантерейна фабрика, засноване в 1964 році, є найбільше в Україні спеціалізоване підприємство по виробництву шкіргалантерейних виробів - сумок жіночих, чоловічих, молодіжних, папок ділових, портфелів чоловічих та рукавичок чоловічих та жіночих з натуральної шкіри, виготовлених дентовим способом.
Для виготовлення продукції використовуються
сучасні матеріали, фурнітура та застосовуються передові технології. Продукція створюється на основі реального аналізу тенденцій ринку і постійно оновлюється.
Сьогодні на підприємстві освоєно та випускається понад 300 моделей сучасних шкіргалантерейних виробів різних напрямків. Вироби з маркою "КІКО" - це висока якість, сучасний дизайн та доступні ціни.
ККП "КІКО" неодноразово нагороджувалось дипломами за кращу колекцію товарів народного споживання на виставках-ярмарках, в яких постійно приймає участь в усіх регіонах України.
Також підприємство нагороджено дипломом за підсумками рейтингу Національного організаційного комітету з підготовки відзначення в Україні третього тисячоліття "Імена мілленіуму", визначеного в номінації "Наша марка".
Підприємство займається як оптовою (гуртовою) так і роздрібною торгівлею.
У підприємства є всі можливості для поставки шкіргалантерейних виробів як по всій території України, так і на експорт, в т. ч. із давальницьких матеріалів.
Підприємство має свою значну механіко-технічну базу, автомобільний парк, тут функціонують три пошивочні цехи з сучасним технологічним обладнанням.
На підприємстві 200 працюючих. Висококваліфіковані модельєри щомісячно розробляють колекції авторських моделей для запуску у виробництво.

ККП "КІКО" зацікавлене в розміщенні замовлень по виготовленню шкіргалантерейних виробів, в тому числі, різноманітних чохлів, тентів, футлярів для мобільних телефонів, ремнів, тощо як по зразках підприємства, так і по зразках замовника.
Підприємство на сьогодні працює стабільно, висока якість виробів гарантується.
Код компании: 9763