Товариство з обмеженою відповідальністю "СЕВ", б-р Лесі Українки, 26, Офіс 701, м. Київ, 01133, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Товариство з обмеженою відповідальністю "СЕВ"

Адреса:б-р Лесі Українки, 26, Офіс 701, м. Київ, 01133, Україна
Телефон:+38(044) 254-25-19
Факс:
Вебсайт:http://www.zlatodar.comВиди діяльності:
- продаж газу,
- виробництво цукру, консервованих фруктів і овочів.

Дата заснування – 1996 рік. Форма власності – приватна.
Обсяг виробництва плодоовочевих консервів в 2000 році – 20 муб.

Компанія «СЕВ» була заснована в 1996 році, як підприємство з продажу газу. Консервний напрямок власниками фірми було вибрано не випадково, так як підприємство уже співробітничало з консервними заводами з питань розрахунків за газ. А так як в Москві у компанії є свої склади, то напрямок збутової політики було сразу визначено: 90% випущенних консервів продається в Росії. Тобто ще до початку виробництва, питання реалізації готової продукції було вирішено.
В 2000 році «СЕВ» стала співвласником Уманського (Черкаська обл.) та Вознесенського (Миколаївська обл.) консервних заводів. Перше підприємство 1946 року народження потенційно готове видавати 50 муб. в рік. Потужність другого заводу, заснованого в 1905 році - 27муб. в рік.
В 2000 році компанія зареєструвала торгову марку «Златодар».
Сировинними питаннями займається спеціальне підприємство «СЕВ АГРО», яке орендує 3,5 тис. га землі.
Збутом плодоовочевої продукції, випущенної Уманським та Вознесенським консервними заводами, в Україні займається ЗАТ «Крафт». В Росії торгівлю веде фірма «ПроБа-Р», там же діє ділерська мережа по регіонам.Ведеться робота по створенню такої ж мережі в Україні.

Щоб запобігти бездіяльності в міжсезоння і завантажити підприємство не на 9, а на 12 місяців в рік, розроблено новий напрямок – виробництво пресервів. Можливо буде розпочато випуск халви.
Код компании: 9741