Торгово-промислова палата України, вул. Велика Житомирська, 33, м. Київ, 01601, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Торгово-промислова палата України

Адреса:вул. Велика Житомирська, 33, м. Київ, 01601, Україна
Телефон:+38(044) 272-29-11
Факс:+38(044) 2723353
Вебсайт:http://www.ucci.org.ua


Президент - Скрипченко Сергій Парфенович
Перший віце-президент, Генеральний секретар Президіуму - Яновський Віктор Петрович
Віце-президент - Білий Валерій Леонідович
Віце-президент - Подолєва Олена Євгенівна
Віце-президент - Тимошенко Анатолій Кирилович

Торгово-промислова палата України відповідно до Закону "Про торгово-промислові палати в Україні" - недержавна, неприбуткова самоврядна організація, яка на добровільних засадах об''єднує юридичні особи та громадян України, зареєстрованих, як підприємці, а також їх об'єднання.
В усіх областях, містах Києві та Севастополі функціонують регіональні торгово-промислові палати, у великих містах і промислових центрах діють представництва регіональних ТПП. Торгово-промислові палати гараховують сьогодні у своїх лавах 3,6 тис. членів.

З метою реалізації положень, визначених Законом України "Про торгово-промислові палати в Україні", Кабінет Міністрів України 1 квітня 1999 року прийняв постанову "Про підтримку діяльності торгово-промислових палат". На виконання цієї постанови між облдержадміністраціями і регіональними ТПП укладені угоди про співробітництво.

ТПП України і регіональні палати взаємодіють також з посольствами, торговельними місіями України за кордоном та зарубіжними - в Україні, об'єднаннями підприємців, зокрема Українським союзом промисловців і підприємців, Українською спілкою підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств. Представників ТПП України за рішеннями Уряду включено до складу Митно-тарифної ради України, Ради з питань виставкової діяльності, Ради з питань туризму при Кабінеті Міністрів, 12 міжурядових комісій з питань торговельно-економічного співробітництва із зарубіжними країнами.

Торгово-промислова палата України уклала угоди про співробітництво з партнерськими організаціями 54 країн, вона є членом асоціацій торгово-промислових палат Центральної Європейської Ініціативи, Чорноморської зони, Ділової ради ЧЕС, виступила одним із співзасновників Турецько-Української, Італо-Української, Ірано-Української, Індійсько-Української, Болгаро-Української, Македонсько-Української, Словацько-Української ділових рад, Польсько-Української господарчої палати.

ТПП України має своїх представників у Бразилії, Угорщині, Німеччині, Фінляндії та на Кіпрі.

Щорічно Торгово-промислова палата приймає понад 100 делегацій представників ділових кіл зарубіжних країн. За сприяння Палати делегації українських підприємців відвідують з діловими місіями країни, заінтересовані у розширенні економічних зв'язків з Україною. За останні два роки Палата сформувала делегації підприємців, які супроводжували Президента України під час візитів його до Австрії, Туреччини, Португалії, Литви; міністра закордонних справ України - до Росії, Туреччини, Словаччини; організовувала зустрічі вітчизняних підприємців з представниками ділових кіл, які супроводжували під час візитів в Україну президентів Болгарії, В'єтнаму, Македонії, Туреччини.

Для вирішення спорів, що виникають у сфері міжнародної торгівлі, відповідно до Закону України "Про міжнародний комерційний арбітраж" при ТПП України створені і діють Міжнародний комерційний арбітражний суд та Морська арбітражна комісія, які дістали широке міжнародне визнання. Голова МКАС при ТПП України академік І. Г. Побірченко є членом Європейської арбітражної групи при Міжнародній торговій палаті в Парижі, а також членом Всесвітньої федерації міжнародних комерційних арбітражних інститутів у Нью-Йорку.

ТПП України є одним із співзасновників Асоціації товарної нумерації України (ЄАН-Україна).

При ТПП України створені і діють чотири комітети підприємців: базових галузей промисловості, легкої промисловості, агропромислового комплексу і малого та середнього бізнесу. Їх завданням є підтримка нових економічних структур, поширення вітчизняного і зарубіжного досвіду роботи в умовах ринкової економіки, лобіювання в органах виконавчої та законодавчої влади інтересів відповідних галузей шляхом участі в процедурах розробки, розгляду і прийняття нормативно-правових актів, що регулюють підприємницьку діяльність, державних програм тощо.
За період з 1995 по 2000 рік торгово-промисловими палатами в Україні проведено близько 400 виставок. Тільки центральною палатою організовано 120 таких заходів, в т. ч. виставки фірм і компаній Німеччини, Польщі, Ірану, Туреччини, Естонії, Об'єднаних Арабських Еміратів, Італії, Греції, Хорватії.

З''їзд Торгово-промислової палати України, який відбувся 18 травня 2000 року, прийняв Основні напрями діяльності ТПП України і регіональних торгово-промислових палат на 2000-2004 роки, зміни і доповнення до Статуту Торгово-промислової України. На їх виконання Палата працює над вирішенням таких проблем, як створення програми навчання підприємців; формування експортно-імпортної, виставкової культури та сучасного маркетингу; реорганізація і вдосконалення Комплексної системи інформаційного забезпечення в системі ТПП України та шляхи підвищення її ефективності; участь ТПП України у підготовці нормативно-правових актів, пов'язаних із запровадженням в Україні міжнародної системи тимчасового ввезення і вивезення товарів, та інших.
Код компании: 9719