Товариство з обмеженою відповідальністю "Київський фурнітурний завод", вул. Коллекторна, 30, м. Київ, 01000, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Товариство з обмеженою відповідальністю "Київський фурнітурний завод"

Адреса:вул. Коллекторна, 30, м. Київ, 01000, Україна
Телефон:+38(044) 563-97-81, 564-63-93
Факс:+38 044 563-97-91
Вебсайт:www.kfz.com.ua

E-mail: kfz@i.com.ua
Директор - Ващенко Олександр Миколайович

Товариство з обмеженою відповідальністю “Київський фурнітурний завод” – спеціалізоване підприємство по виробництву сталевих супінаторів для взуттєвих стельок.
Знаходиться в столиці України – місті Києві. Київ – історичний, культурний та економічний центр країни з розвинутою інфраструктурою, унікальним науково-технічним потенціалом, розгалудженими транспортними комунікаціями.
Підприємство засновано в 2000 році. Займає більш ніж 3000 м2 виробничих площ. Чисельність працюючих – 50 чоловік.
Виробляє більш ніж 200 видів супінаторів для чоловічого, жіночого та дитячого взуття.
Місячний обсяг виробництва більше 7000000 штук, 80% продукції експортує в Італію, Польщу, Росію, Вірменію, Молдову, Білорусь.
Має сучасне італійське обладнання. Має повний технологічний цикл : виготовлення штампів для нових видів супінаторів, порізка рулонів сталі, штамповка на пресах, термообробка (калка + відпуск) із застосуванням спеціально розробленого масла та захисного середовища природний газ – азот, контроль по визначенню стандарта якості, упаковка у картонні коробки, відправка замовнику.
Штат підприємства складається із висококваліфікованих праціників, низька собівартість продукції та високі вимоги до її якості дозволяє ТОВ “Київський фурнітурний завод” успішно конкурувати на європейському ринку з виробниками аналогічної продукції.
Також підприємство виготовляє сталеві захисні носки для спеціального взуття, блочку взуттєву, пластину каблучну, значки, медалі, ордени та іншу продукцію виробничо-технічного призначення.
ТОВ “Київський фурнітурний завод” зацікавлений в різноманітних формах ділового співробітництва з україськими та зарубіжними партнерами. Для ділерів застосовує спеціальні пропозиції та пропонує суттєві знижки.
Код компании: 9714