Відкрите акціонерне товариство "Комерційний банк "Хрещатик", вул. Хрещатик, 8 а, м. Київ, 01001, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Відкрите акціонерне товариство "Комерційний банк "Хрещатик"

Адреса:вул. Хрещатик, 8 а, м. Київ, 01001, Україна
Телефон:+38(044) 270-63-53, 490-52-30
Факс:+38(044) 5377481
Вебсайт:http://www.xcitybank.com.ua


Голова правління - Гриджук Дмитро Миколайович

Відкрите акціонерне товариство Комерційний банк "Хрещатик" створено у травні 1993 року і зареєстровано як товариство з обмеженою відповідальністю Комерційний банк сприяння розвитку підприємництва "Згода".

У серпні 1998 року на підставі рішення Зборів учасників зареєстровані зміни до Статуту банку, який став носити ім'я Комерційний банк сприяння розвитку міського господарства і підприємництва "Хрещатик".

У грудні 2001 року банк перетворено на відкрите акціонерне товариство Комерційний банк "Хрещатик". Днем народження банку є 19 травня.

Банк "Хрещатик" є універсальною кредитною установою, яка діє на всій території України і здійснює комплексне обслуговування клієнтів-резидентів і нерезидентів України, з метою отримання прибутку на підставі затвердженого Статуту і відповідно до чинного законодавства України.

Ліцензії банку:
- ліцензія Національного банку України № 158 від 29 грудня 2001 року на здійснення всіх видів банківських послуг;
- ліцензія Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку № 318596 від 4 жовтня 2002 року на право здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів: діяльності з випуску та обігу цінних паперів, депозитарної діяльності зберігача цінних паперів, діяльності щодо ведення власного реєстру власників іменних цінних паперів.

Пріоритетні напрями діяльності банку:
- забезпечення комплексного обслуговування клієнтів різних форм власності;
- співробітництво з міською владою в різних регіонах України по реалізації спільних програм фінансово-кредитної підтримки суб'єктів підприємницької діяльності;
- розвиток ринку муніципальних, корпоративних цінних паперів;
- розвиток філіальної мережі;
- розвиток інвестиційного бізнесу;
- розвиток продуктів, пов'язаних з використанням як національної, так і міжнародних платіжних систем;
- розвиток операцій з банківськими металами;
- забезпечення перспективними, високопродуктивними та надійними інформаційними (автоматизованими) банківськими системами і продуктами.

Акціонери банку - юридичні особи: підприємства та установи різних форм власності, серед яких Головне фінансове управління виконавчого органу Київської міської ради, СП у формі ТОВ "Укрфінком", ДКП "Київський метрополітен", ВАТ "Київспецтранс", КП "Київжитлоспецексплуатація", КП електромереж зовнішнього освітлення "Київміськсвітло", ВАТ "Київхліб" та його дочірні підприємства ""Білоцерківський хлібокомбінат" і "Дослідний хлібокомбінат", КП "Генеральна дирекція по обслуговуванню іноземних представництв", КП "Міжнародний аеропорт "Київ" (Жуляни), ВАТ "Київгаз", КП по ремонту та утриманню мостів і шляхів м. Києва "Київавтошляхміст", КП "Фармація", КП "Київське бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об'єкти нерухомого майна", ВАТ "Український інженерно-науковий центр медичної техніки і промислових технологій "Техномед Україна", ДП Міністерства оборони України "Центральний проектний інститут", ВАТ "Збаразький тепличний комбінат", фізичні особи.

Аудитори банку:
- аудиторська компанія "Ernst&&Young" - за міжнародними стандартами бухгалтерського обліку (МСБУ);
- незалежна аудиторська фірма "АПіК" - за національними стандартами бухгалтерського обліку.

Банк має рейтинги міжнародної рейтингової агенції Fitch Ratings, які відповідно до шкали рейтингів цього агентства такі: рейтинг підтримки - 4, довгостроковий і короткостроковий рейтинги - на рівні "В". Індивідуальний рейтинг - "D/E". Прогноз за всіма рейтингами стабільний.
Рейтинговим агентством ТОВ "Кредит-Рейтинг" банку присвоєно довгостроковий рейтинг "UaA".

Банк - член Асоціації українських банків, Української міжбанківської валютної біржі, Першої фондової торговельної системи, Депозитарію ВАТ "Межрегіональний фондовий союз", Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Товариства Міжнародних Міжбанківських фінансових телезв'язків S.W.I.F.T. та Reuters'2000, афілійованим членом міжнародної платіжної системи MasterCard Europe S.A. та асоційованим членом міжнародної платіжної системи VISA Internаtional, членом Національної системи масових електронних платежів.

Банк входить до категорії великих банків відповідно до класифікації НБУ і посідає 15-е місце у загальнонаціональному рейтингу.
Код компании: 9673