Відкрите акціонерне товариство "Кредитпромбанк", б-р Дружби Народів, 38, м. Київ, 01014, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Відкрите акціонерне товариство "Кредитпромбанк"

Адреса:б-р Дружби Народів, 38, м. Київ, 01014, Україна
Телефон:+38(044) 490-72-32, 490-27-77, 490-27-55, 490-27-79, 490
Факс:
Вебсайт:http://www.kreditprombank.com


Голова Правління - Распутна Людмила Вікторівна

Кредитпромбанк засновано 20 травня 1997 року, має Ліцензію Національного банку України №174 на здійснення банківських операцій. Банк входить до числа 20 найбільших банків України за розміром власного капіталу і активів, є одним із самих надійних банків нашої країни.

За станом на 1 січня 2005 р. чисті активи банку склали 1 395,3 млн. грн., приріст за рік - 89,6 млн. грн. Капітал банку на 1 січняя 2005 г. становив 236,0 млн. грн., чистий прибуток - 14,7 млн. грн.

Державна комісія з цінних паперів і фондового ринку зареєструвала третій випуск акцій ВАТ "Кредитпромбанк" загальною номінальною вартістю 140 млн. грн., таким чином зареєстрований статутний капітал ВАТ "Кредитпромбанк" склав 249 млн. грн.

Пріоритетними напрямками стратегічного розвитку банку є:
- орієнтація на клієнта,
- развиток регіональної мережі,
- висока технологічність банківських операцій.

Корпоративні клієнти банку - це понад 5 000 організацій, серед яких системостворюючі підприємства паливно-енергетичного, воєнно-промислового комплексів, хімічної, металургійної, фармацевтичної, хорчової, легкої промисловості, телекомунікацій і зв'язку, торговельні і сервісні підприємства.
Банк активно підтримує малий і середній бізнес, надаючи фінансування на вигідних умовах по кредитній лінії Європейського банку реконструкції та розвитку МСП-2 для малих і середніх підприємств.

В роботі з населенням банк вибудовує довгосрокові відношення, основані на аналізі потреб і очікувань клієтів, оперативному і якісному сервісі, впровадженні інноваційних технологій і послуг.

Значна увага приділяється розвитку регіональної структури бізнесу. На 1 січня 2005 року регіональна мережа Кредитпромбанку представлена 8 філіалами та 31 відділенням. В 2005 році в усіх промислово розвинутих регіонах України банк відкриє ще 5 філіалів і більш ніж 30 відділень.

Кредитпромбанк є членом Київського банківського союзу, Першої фондової торговельної системи. Банк також активно співробітничає з міжнародними платіжними системами: S.W.I.F.T., MasterCard, VISA Int., American Express та міжнародною системою грошових переказів Western Union.

Банк має розвинуті кореспондентські відношення з банками Європи, США, СНД, Балтії, а також українськими банками, що дозволяє забезпечити максимально оперативне проведення розрахунків як на внутрішньому ринку, так і з зарубіжними контрагентами в основних світових валютах.

Надійність і стабільність банку підтверджується виконанням нормативних вимог Національного банку України, а також результатами щорічних аудитів фінансової звітності банку за міжнародними і національними стандартами.

Кредитпромбанк одним з перших фінансових установ в СНД і країнах Балтії почав впровадження системи управління якістю у відповідності з міжнародним стандартом ISO 9001:2000. Про високу якість роботи банку свідчать визнання його переможцем у міжнародному конкурсі "Золоті торговельні марки - 2003" та нагородження "Золотою медаллю французької Асоціації сприяння промисловості".

Найбільшими акціонерами банку є: "Homertron Trading limited" (Ірландия), "Salesi investments Ltd" (Кіпр), "Mungisdale enterprises Ltd" (Кіпр), "САBI" (Україна), "Ясиновський коксохімічний завод" (Україна) та інші.
Код компании: 9671